2.05.2016 19:00 AÇILIŞ PROTOKOL MAÇI HBB.ESENTEPE
20:30 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - HATAY AÇIK CEZAEVİ B
3.05.2016 18:00 MİLLİ EĞİTİM SPOR - HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. B NAZIM KOKA
19:30 AKADEMİ HASTANESİ - BEŞİKTAŞ B NAZIM KOKA
21:00 HBB ZABITA D.BŞK. - ANTAKYA ZİRAAT ODASI B NAZIM KOKA
18:00 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR - DES-YAD C HBB.ESENTEPE
19:30 KELEŞ AİLE DER. - ELEKTRONİKÇİLER ODASI C HBB.ESENTEPE
21:00 EKİNCİ SPOR - BOHŞİN SPOR C HBB.ESENTEPE
4.05.2016 17:30 ŞEYHOĞLU İLKOKULU - GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C NAZIM KOKA
21:00 SANAYİ SİTESİ - GÖKKONAK NİŞRİN DER. D NAZIM KOKA
22:30 SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD - ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D NAZIM KOKA
18:00 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI - ANTAKYAGÜCÜ D HBB.ESENTEPE
19:30 KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. - YUSUF YURDAL SİGORTA D HBB.ESENTEPE
21:00 EĞİTİM BİR-SEN. - MUSTAFA KEMAL ÜNV. E HBB.ESENTEPE
5.05.2016 17:30 NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI - YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E NAZIM KOKA
21:00 NARLICA ATAÇİL A.Ş. - HATAY İDMAN YURDU E NAZIM KOKA
22:30 KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ - DEFNE BELEDİYESİ E NAZIM KOKA
18:00 ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR - OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A HBB.ESENTEPE
19:30 KARDER SOS.YAR.DER. - HATAY MUHTARLAR DER. A HBB.ESENTEPE
21:00 DİKMECE SPOR - AKDENİZ ÖĞR.SERV. A HBB.ESENTEPE
6.05.2016 18:00 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. - TÜRK EĞİTİM-SEN A NAZIM KOKA
19:30 REYHANLI SPOR - HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. B NAZIM KOKA
21:00 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - BEŞİKTAŞ B NAZIM KOKA
18:00 MİLLİ EĞİTİM SPOR - ANTAKYA ZİRAAT ODASI B HBB.ESENTEPE
19:30 AKADEMİ HASTANESİ - HBB ZABITA D.BŞK. B HBB.ESENTEPE
21:00 KELEŞ AİLE DER. - DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. C HBB.ESENTEPE
7.05.2016 20:00 EKİNCİ SPOR - ELEKTRONİKÇİLER ODASI C NAZIM KOKA
21:30 ŞEYHOĞLU İLKOKULU - DES-YAD C NAZIM KOKA
18:00 BOHŞİN SPOR - GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C HBB.ESENTEPE
19:30 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI - DEVŞAH SAMANDAĞ D HBB.ESENTEPE
21:00 SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD - GÖKKONAK NİŞRİN DER. D HBB.ESENTEPE
8.05.2016 18:00 KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. - ANTAKYAGÜCÜ D HBB.ESENTEPE
19:30 YUSUF YURDAL SİGORTA - ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D HBB.ESENTEPE
21:00 NARLICA ATAÇİL A.Ş. - SARAY SPOR E HBB.ESENTEPE
9.05.2016 18:00 NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI - MUSTAFA KEMAL ÜNV. E NAZIM KOKA
19:30 KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ - HATAY İDMAN YURDU E NAZIM KOKA
21:00 DEFNE BELEDİYESİ - YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E NAZIM KOKA
18:00 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. - HBB.İTFAİYE D.BŞK. A HBB.ESENTEPE
19:30 ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR - TÜRK EĞİTİM-SEN A HBB.ESENTEPE
21:00 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. - AKDENİZ ÖĞR.SERV. A HBB.ESENTEPE
10.05.2016 19:00 DİKMECE SPOR - HATAY MUHTARLAR DER. A NAZIM KOKA
20:30 HATAY AÇIK CEZAEVİ - BEŞİKTAŞ B NAZIM KOKA
22:00 REYHANLI SPOR - ANTAKYA ZİRAAT ODASI B NAZIM KOKA
18:00 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - HBB ZABITA D.BŞK. B HBB.ESENTEPE
19:30 MİLLİ EĞİTİM SPOR - AKADEMİ HASTANESİ B HBB.ESENTEPE
21:00 ŞEYHOĞLU İLKOKULU - HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR C HBB.ESENTEPE
11.05.2016 21:00 EKİNCİ SPOR - DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. C NAZIM KOKA
22:30 BOHŞİN SPOR - DES-YAD C NAZIM KOKA
18:00 GÜNEYLER ÖĞRT.DER. - ELEKTRONİKÇİLER ODASI C HBB.ESENTEPE
19:30 SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD - SANAYİ SİTESİ D HBB.ESENTEPE
21:00 KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. - DEVŞAH SAMANDAĞ D HBB.ESENTEPE
12.05.2016 17:30 YUSUF YURDAL SİGORTA - GÖKKONAK NİŞRİN DER. D NAZIM KOKA
21:00 ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. - ANTAKYAGÜCÜ D NAZIM KOKA
22:30 NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI - EĞİTİM BİR-SEN. E NAZIM KOKA
18:00 KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ - SARAY SPOR E HBB.ESENTEPE
19:30 DEFNE BELEDİYESİ - MUSTAFA KEMAL ÜNV. E HBB.ESENTEPE
21:00 YAYLADAĞI ZİRAAT OD. - HATAY İDMAN YURDU E HBB.ESENTEPE
13.05.2016 19:00 DİKMECE SPOR - KARDER SOS.YAR.DER. A NAZIM KOKA
20:30 ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR - HBB.İTFAİYE D.BŞK. A NAZIM KOKA
22:00 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. - HATAY MUHTARLAR DER. A NAZIM KOKA
18:00 AKDENİZ ÖĞR.SERV. - TÜRK EĞİTİM-SEN A HBB.ESENTEPE
19:30 MİLLİ EĞİTİM SPOR - REYHANLI SPOR B HBB.ESENTEPE
21:00 AKADEMİ HASTANESİ - HATAY AÇIK CEZAEVİ B HBB.ESENTEPE
14.05.2016 18:00 HBB ZABITA D.BŞK. - HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. B NAZIM KOKA
19:30 ANTAKYA ZİRAAT ODASI - BEŞİKTAŞ B NAZIM KOKA
21:00 EKİNCİ SPOR - KELEŞ AİLE DER. C NAZIM KOKA
18:00 BOHŞİN SPOR - HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR C HBB.ESENTEPE
19:30 GÜNEYLER ÖĞRT.DER. - DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. C HBB.ESENTEPE
21:00 ELEKTRONİKÇİLER ODASI - DES-YAD C HBB.ESENTEPE
16.05.2016 18:00 ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. - DEVŞAH SAMANDAĞ D NAZIM KOKA
19:30 YUSUF YURDAL SİGORTA - SANAYİ SİTESİ D NAZIM KOKA
21:00 KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. - T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI D NAZIM KOKA
18:00 ANTAKYAGÜCÜ - GÖKKONAK NİŞRİN DER. D HBB.ESENTEPE
19:30 KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ - NARLICA ATAÇİL A.Ş. E HBB.ESENTEPE
21:00 DEFNE BELEDİYESİ - EĞİTİM BİR-SEN. E HBB.ESENTEPE
17.05.2016 19:00 YAYLADAĞI ZİRAAT OD. - SARAY SPOR E NAZIM KOKA
20:30 HATAY İDMAN YURDU - MUSTAFA KEMAL ÜNV. E NAZIM KOKA
22:00 ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR - AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. A NAZIM KOKA
18:00 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. - KARDER SOS.YAR.DER. A HBB.ESENTEPE
19:30 AKDENİZ ÖĞR.SERV. - HBB.İTFAİYE D.BŞK. A HBB.ESENTEPE
21:00 TÜRK EĞİTİM-SEN - HATAY MUHTARLAR DER. A HBB.ESENTEPE
18.05.2016 21:00 AKADEMİ HASTANESİ - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B NAZIM KOKA
22:30 HBB ZABITA D.BŞK. - REYHANLI SPOR B NAZIM KOKA
18:00 ANTAKYA ZİRAAT ODASI - HATAY AÇIK CEZAEVİ B HBB.ESENTEPE
19:30 BEŞİKTAŞ - HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. B HBB.ESENTEPE
21:00 BOHŞİN SPOR - ŞEYHOĞLU İLKOKULU C HBB.ESENTEPE
19.05.2016 21:00 GÜNEYLER ÖĞRT.DER. - KELEŞ AİLE DER. C NAZIM KOKA
22:30 ELEKTRONİKÇİLER ODASI - HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR C NAZIM KOKA
18:00 DES-YAD - DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. C HBB.ESENTEPE
19:30 YUSUF YURDAL SİGORTA - SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD D HBB.ESENTEPE
21:00 ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. - T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI D HBB.ESENTEPE
20.05.2016 19:00 ANTAKYAGÜCÜ - SANAYİ SİTESİ D NAZIM KOKA
20:30 GÖKKONAK NİŞRİN DER. - DEVŞAH SAMANDAĞ D NAZIM KOKA
22:00 DEFNE BELEDİYESİ - NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI E NAZIM KOKA
18:00 YAYLADAĞI ZİRAAT OD. - NARLICA ATAÇİL A.Ş. E HBB.ESENTEPE
19:30 HATAY İDMAN YURDU - EĞİTİM BİR-SEN. E HBB.ESENTEPE
21:00 MUSTAFA KEMAL ÜNV. - SARAY SPOR E HBB.ESENTEPE
21.05.2016 18:00 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. - DİKMECE SPOR A NAZIM KOKA
19:30 AKDENİZ ÖĞR.SERV. - AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. A NAZIM KOKA
21:00 TÜRK EĞİTİM-SEN - KARDER SOS.YAR.DER. A NAZIM KOKA
18:00 HATAY MUHTARLAR DER. - HBB.İTFAİYE D.BŞK. A HBB.ESENTEPE
19:30 HBB ZABITA D.BŞK. - MİLLİ EĞİTİM SPOR B HBB.ESENTEPE
21:00 ANTAKYA ZİRAAT ODASI - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B HBB.ESENTEPE
23.05.2016 18:00 BEŞİKTAŞ - REYHANLI SPOR B NAZIM KOKA
19:30 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. - HATAY AÇIK CEZAEVİ B NAZIM KOKA
21:00 GÜNEYLER ÖĞRT.DER. - EKİNCİ SPOR C NAZIM KOKA
18:00 ELEKTRONİKÇİLER ODASI - ŞEYHOĞLU İLKOKULU C HBB.ESENTEPE
19:30 DES-YAD - KELEŞ AİLE DER. C HBB.ESENTEPE
21:00 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. - HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR C HBB.ESENTEPE
24.05.2016 19:00 ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. - KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D NAZIM KOKA
20:30 ANTAKYAGÜCÜ - SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD D NAZIM KOKA
22:00 GÖKKONAK NİŞRİN DER. - T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI D NAZIM KOKA
18:00 DEVŞAH SAMANDAĞ - SANAYİ SİTESİ D HBB.ESENTEPE
19:30 HATAY İDMAN YURDU - NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI E HBB.ESENTEPE
21:00 YAYLADAĞI ZİRAAT OD. - KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E HBB.ESENTEPE
25.05.2016 18:00 MUSTAFA KEMAL ÜNV. - NARLICA ATAÇİL A.Ş. E NAZIM KOKA
19:30 SARAY SPOR - EĞİTİM BİR-SEN. E NAZIM KOKA
21:00 AKDENİZ ÖĞR.SERV. - ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A NAZIM KOKA
18:00 TÜRK EĞİTİM-SEN - DİKMECE SPOR A HBB.ESENTEPE
19:30 HATAY MUHTARLAR DER. - AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. A HBB.ESENTEPE
21:00 HBB.İTFAİYE D.BŞK. - KARDER SOS.YAR.DER. A HBB.ESENTEPE
26.05.2016 18:00 ANTAKYA ZİRAAT ODASI - AKADEMİ HASTANESİ B NAZIM KOKA
19:30 BEŞİKTAŞ - MİLLİ EĞİTİM SPOR B NAZIM KOKA
21:00 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B NAZIM KOKA
18:00 HATAY AÇIK CEZAEVİ - REYHANLI SPOR B HBB.ESENTEPE
19:30 ELEKTRONİKÇİLER ODASI - BOHŞİN SPOR C HBB.ESENTEPE
21:00 DES-YAD - EKİNCİ SPOR C HBB.ESENTEPE
27.05.2016 19:00 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. - ŞEYHOĞLU İLKOKULU C NAZIM KOKA
20:30 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR - KELEŞ AİLE DER. C NAZIM KOKA
22:00 ANTAKYAGÜCÜ - YUSUF YURDAL SİGORTA D NAZIM KOKA
18:00 GÖKKONAK NİŞRİN DER. - KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D HBB.ESENTEPE
19:30 DEVŞAH SAMANDAĞ - SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD D HBB.ESENTEPE
21:00 SANAYİ SİTESİ - T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI D HBB.ESENTEPE
28.05.2016 18:00 HATAY İDMAN YURDU - DEFNE BELEDİYESİ E NAZIM KOKA
19:30 MUSTAFA KEMAL ÜNV. - KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E NAZIM KOKA
21:00 SARAY SPOR - NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI E NAZIM KOKA
18:00 EĞİTİM BİR-SEN. - NARLICA ATAÇİL A.Ş. E HBB.ESENTEPE
19:30 TÜRK EĞİTİM-SEN - OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A HBB.ESENTEPE
21:00 HATAY MUHTARLAR DER. - ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A HBB.ESENTEPE
29.05.2016 18:00 HBB.İTFAİYE D.BŞK. - DİKMECE SPOR A NAZIM KOKA
19:30 KARDER SOS.YAR.DER. - AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. A NAZIM KOKA
21:00 HATAY AÇIK CEZAEVİ - MİLLİ EĞİTİM SPOR B NAZIM KOKA
18:00 REYHANLI SPOR - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B HBB.ESENTEPE
19:30 BEŞİKTAŞ - HBB ZABITA D.BŞK. B HBB.ESENTEPE
21:00 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. - AKADEMİ HASTANESİ B HBB.ESENTEPE
30.05.2016 19:00 DES-YAD - GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C NAZIM KOKA
20:30 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. - BOHŞİN SPOR C NAZIM KOKA
22:00 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR - EKİNCİ SPOR C NAZIM KOKA
18:00 KELEŞ AİLE DER. - ŞEYHOĞLU İLKOKULU C HBB.ESENTEPE
19:30 GÖKKONAK NİŞRİN DER. - ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D HBB.ESENTEPE
21:00 DEVŞAH SAMANDAĞ - YUSUF YURDAL SİGORTA D HBB.ESENTEPE
31.05.2016 18:00 SANAYİ SİTESİ - KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D NAZIM KOKA
19:30 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI - SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD D NAZIM KOKA
21:00 MUSTAFA KEMAL ÜNV. - YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E NAZIM KOKA
18:00 SARAY SPOR - DEFNE BELEDİYESİ E HBB.ESENTEPE
19:30 EĞİTİM BİR-SEN. - KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E HBB.ESENTEPE
21:00 NARLICA ATAÇİL A.Ş. - NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI E HBB.ESENTEPE
1.06.2016 18:00 HATAY MUHTARLAR DER. - AKDENİZ ÖĞR.SERV. A NAZIM KOKA
19:30 HBB.İTFAİYE D.BŞK. - OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A NAZIM KOKA
21:00 KARDER SOS.YAR.DER. - ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A NAZIM KOKA
18:00 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. - DİKMECE SPOR A HBB.ESENTEPE
19:30 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. - ANTAKYA ZİRAAT ODASI B HBB.ESENTEPE
21:00 HATAY AÇIK CEZAEVİ - HBB ZABITA D.BŞK. B HBB.ESENTEPE
2.06.2016 18:00 REYHANLI SPOR - AKADEMİ HASTANESİ B NAZIM KOKA
19:30 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - MİLLİ EĞİTİM SPOR B NAZIM KOKA
21:00 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. - ELEKTRONİKÇİLER ODASI C NAZIM KOKA
18:00 ŞEYHOĞLU İLKOKULU - EKİNCİ SPOR C HBB.ESENTEPE
19:30 KELEŞ AİLE DER. - BOHŞİN SPOR C HBB.ESENTEPE
21:00 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR - GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C HBB.ESENTEPE
3.06.2016 18:00 DEVŞAH SAMANDAĞ - ANTAKYAGÜCÜ D NAZIM KOKA
19:30 SANAYİ SİTESİ - ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D NAZIM KOKA
21:00 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI - YUSUF YURDAL SİGORTA D NAZIM KOKA
18:00 SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD - KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D HBB.ESENTEPE
19:30 SARAY SPOR - HATAY İDMAN YURDU E HBB.ESENTEPE
21:00 EĞİTİM BİR-SEN. - YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E HBB.ESENTEPE
4.06.2016 18:00 NARLICA ATAÇİL A.Ş. - DEFNE BELEDİYESİ E NAZIM KOKA
19:30 NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI - KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E NAZIM KOKA
21:00 HBB.İTFAİYE D.BŞK. - TÜRK EĞİTİM-SEN A NAZIM KOKA
18:00 KARDER SOS.YAR.DER. - AKDENİZ ÖĞR.SERV. A HBB.ESENTEPE
19:30 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. - OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A HBB.ESENTEPE
21:00 DİKMECE SPOR - ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A HBB.ESENTEPE
1.ELEME GRUBU MAÇLARI
    ANTAKYA A GRUBU 1.Sİ - ANT.GRB.EN İYİ 6.CI 1.Sİ 1.MAÇ  
    ANTAKYA B GRUBU 1.Sİ - İSKENDERUN B GRUBU 3.Sİ 2.MAÇ  
    ANTAKYA C GRUBU 1.Sİ - İSKENDERUN A GRUBU 3.Sİ 3.MAÇ  
    ANTAKYA D GRUBU 1.Sİ - ANTAKYA E GRUBU 5.Sİ 4.MAÇ  
    ANTAKYA E GRUBU 1.Sİ - ANTAKYA D GRUBU 5.Sİ 5.MAÇ  
    İSKENDERUN A GRUBU 1.Sİ - ANTAKYA C GRUBU 5.Sİ 6.MAÇ  
    İSKENDERUN B GRUBU 1.Sİ - ANTAKYA A GRUBU 5.Sİ 7.MAÇ  
    ANTAKYA A GRUBU 2.Sİ - ANTAKYA B GRUBU 5.Sİ 8.MAÇ  
    ANTAKYA B GRUBU 2.Sİ - ANTAKYA E GRUBU 4.Sİ 9.MAÇ  
    ANTAKYA C GRUBU 2.Sİ - ANTAKYA D GRUBU 4.Sİ 10.MAÇ  
    ANTAKYA D GRUBU 2.Sİ - ANTAKYA C GRUBU 4.Sİ 11.MAÇ  
    ANTAKYA E GRUBU 2.Sİ - ANTAKYA B GRUBU 4.Sİ 12.MAÇ  
    İSKENDERUN A GRUBU 2.Sİ - ANTAKYA A GRUBU 4.Sİ 13.MAÇ  
    İSKENDERUN B GRUBU 2.Sİ - ANTAKYA E GRUBU 3.Sİ 14.MAÇ  
    ANTAKYA A GRUBU 3.Sİ - ANTAKYA D GRUBU 3.Sİ 15.MAÇ  
    ANTAKYA B GRUBU 3.Sİ - ANTAKYA C GRUBU 3.Sİ 16.MAÇ  
2.ELEME GRUBU MAÇLARI
    1.MAÇ GALİBİ - 16.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ  
    2.MAÇ GALİBİ - 15.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ  
    3.MAÇ GALİBİ - 14.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ  
    4.MAÇ GALİBİ - 13.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ  
    5.MAÇ GALİBİ - 12.MAÇ GALİBİ 5.MAÇ  
    6.MAÇ GALİBİ - 11.MAÇ GALİBİ 6.MAÇ  
    7.MAÇ GALİBİ - 10.MAÇ GALİBİ 7.MAÇ  
    8.MAÇ GALİBİ - 9.MAÇ GALİBİ 8.MAÇ  
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
    1.MAÇ GALİBİ - 8.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ  
    2.MAÇ GALİBİ - 7.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ  
    3.MAÇ GALİBİ - 6.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ  
    4.MAÇ GALİBİ - 5.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ  
YARI FİNAL MAÇLARI
    1.MAÇ GALİBİ - 4.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ  
    2.MAÇ GALİBİ - 3.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ  
FİNAL MAÇLARI
    1.MAÇ MAĞLUBU - 2.MAÇ MAĞLUBU    
    KAPANIŞ PROTOKOL MAÇI  
  1.MAÇ GALİBİ - 2.MAÇ GALİBİ  
ELEME VE FİNAL GRUBU MAÇLARININ TARİHLERİ, SAATİ VE YERİ BİLAHARE BİLDİRİLECEKTİR.
10 Mayıs 2016 Salı 18.00 AÇILIŞ PROTOKOL MÜSABAKASI
1.H  9 Mayıs 2016 Pazartesi 18.00 HATAY B.B. İSKENDERUN PALMİYE HASTANESİ A 1
19.30 DÖRTYOL İLK KURŞUN KARAAĞAÇ SPOR A 2
21.00 DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ ARSUZ BELEDİYESİ A 3
22.30 İLK ADIM SPOR FİL FİLTRE A 4
10 Mayıs 2016 Salı 18.30 YARGI AKADEMİSİ BİÇER BETON B 5
20.00 İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ MOBİLYACILAR ODASI B 6
21.30 51.BAKIM MRK.K.LIĞI MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ B 7
23.00 BELEN KAYMAKAMLIĞI ASAŞ FİLTRE B 8
2.H 16 Mayıs 2016 Pazartesi 18.00 MOBİLYACILAR ODASI 51.BAKIM MRK.K.LIĞI B 9
19.30 BİÇER BETON İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ B 10
21.00 MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ BELEN KAYMAKAMLIĞI B 11
22.30 ASAŞ FİLTRE YARGI AKADEMİSİ B 12
17 Mayıs 2016 Salı 19.00 KARAAĞAÇ SPOR HATAY B.B. İSKENDERUN A 13
20.30 PALMİYE HASTANESİ DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ A 14
22.00 ARSUZ BELEDİYESİ İLK ADIM SPOR A 15
23.30 FİL FİLTRE DÖRTYOL İLK KURŞUN A 16
3.H 20 Mayıs 2016 Cuma 19.00 İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ YARGI AKADEMİSİ B 17
20.30 51.BAKIM MRK.K.LIĞI BİÇER BETON B 18
22.00 BELEN KAYMAKAMLIĞI MOBİLYACILAR ODASI B 19
23.30 MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ ASAŞ FİLTRE B 20
21 Mayıs 2016 Cumartesi 18.00 HATAY B.B. İSKENDERUN DÖRTYOL İLK KURŞUN A 21
19.30 DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ KARAAĞAÇ SPOR A 22
21.00 İLK ADIM SPOR PALMİYE HASTANESİ A 23
22.30 ARSUZ BELEDİYESİ FİL FİLTRE A 24
4.H 23 Mayıs 2016 Pazartesi 18.00 MOBİLYACILAR ODASI MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ B 25
19.30 BİÇER BETON BELEN KAYMAKAMLIĞI B 26
21.00 YARGI AKADEMİSİ 51.BAKIM MRK.K.LIĞI B 27
22.30 ASAŞ FİLTRE İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ B 28
24 Mayıs 2016 Salı 19.00 KARAAĞAÇ SPOR İLK ADIM SPOR A 29
20.30 PALMİYE HASTANESİ ARSUZ BELEDİYESİ A 30
22.00 DÖRTYOL İLK KURŞUN DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ A 31
23.30 FİL FİLTRE HATAY B.B. İSKENDERUN A 32
5.H 27 Mayıs 2016 Cuma 19.00 51.BAKIM MRK.K.LIĞI İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ B 33
20.30 BELEN KAYMAKAMLIĞI YARGI AKADEMİSİ B 34
22.00 MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ BİÇER BETON B 35
23.30 ASAŞ FİLTRE MOBİLYACILAR ODASI B 36
28 Mayıs 2016 Cumartesi 18.00 DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ HATAY B.B. İSKENDERUN A 37
19.30 İLK ADIM SPOR DÖRTYOL İLK KURŞUN A 38
21.00 ARSUZ BELEDİYESİ KARAAĞAÇ SPOR A 39
22.30 FİL FİLTRE PALMİYE HASTANESİ A 40
6.H 30 Mayıs 2016 Pazartesi 18.00 BİÇER BETON MOBİLYACILAR ODASI B 41
19.30 YARGI AKADEMİSİ MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ B 42
21.00 İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ BELEN KAYMAKAMLIĞI B 43
22.30 51.BAKIM MRK.K.LIĞI ASAŞ FİLTRE B 44
31 Mayıs 2016 Salı 19.00 KARAAĞAÇ SPOR PALMİYE HASTANESİ A 45
20.30 DÖRTYOL İLK KURŞUN ARSUZ BELEDİYESİ A 46
22.00 HATAY B.B. İSKENDERUN İLK ADIM SPOR A 47
23.30 DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ FİL FİLTRE A 48
7.H 3 Haziran 2016 Cuma 18.00 MOBİLYACILAR ODASI YARGI AKADEMİSİ B 49
19.30 BELEN KAYMAKAMLIĞI 51.BAKIM MRK.K.LIĞI B 50
21.00 MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ B 51
22.30 ASAŞ FİLTRE BİÇER BETON B 52
4 Haziran 2016 Cumartesi 18.00 PALMİYE HASTANESİ DÖRTYOL İLK KURŞUN A 53
19.30 İLK ADIM SPOR DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ A 54
21.00 ARSUZ BELEDİYESİ HATAY B.B. İSKENDERUN A 55
22.30 FİL FİLTRE KARAAĞAÇ SPOR A 56
Tarih Takım 1 Takım 2 Grubu Sonuçlar
02 Mayıs 2016 HATAY AÇIK CEZAEVİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 3 - 2
03 Mayıs 2016 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. MİLLİ EĞİTİM SPOR B 5 - 4
03 Mayıs 2016 BEŞİKTAŞ AKADEMİ HASTANESİ B 0 - 8
03 Mayıs 2016 ANTAKYA ZİRAAT ODASI HBB ZABITA D.BŞK. B 5 - 0
03 Mayıs 2016 DES-YAD HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR C 7 - 1
03 Mayıs 2016 ELEKTRONİKÇİLER ODASI KELEŞ AİLE DER. C 4 - 0
03 Mayıs 2016 BOHŞİN SPOR EKİNCİ SPOR C 1 - 2
04 Mayıs 2016 GÜNEYLER ÖĞRT.DER. ŞEYHOĞLU İLKOKULU C 7 - 1
04 Mayıs 2016 GÖKKONAK NİŞRİN DER. SANAYİ SİTESİ D 0 - 7
04 Mayıs 2016 ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD D 2 - 2
04 Mayıs 2016 ANTAKYAGÜCÜ T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI D 2 - 1
04 Mayıs 2016 YUSUF YURDAL SİGORTA KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D 3 - 3
04 Mayıs 2016 MUSTAFA KEMAL ÜNV. EĞİTİM BİR-SEN. E 1 - 1
05 Mayıs 2016 YAYLADAĞI ZİRAAT OD. NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI E 1 - 4
05 Mayıs 2016 HATAY İDMAN YURDU NARLICA ATAÇİL A.Ş. E 3 - 0
05 Mayıs 2016 DEFNE BELEDİYESİ KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E 6 - 1
05 Mayıs 2016 DEFNE BELEDİYESİ KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E 6 - 1
05 Mayıs 2016 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A 0 - 3
05 Mayıs 2016 HATAY MUHTARLAR DER. KARDER SOS.YAR.DER. A 3 - 0
05 Mayıs 2016 AKDENİZ ÖĞR.SERV. DİKMECE SPOR A 3 - 2
06 Mayıs 2016 TÜRK EĞİTİM-SEN AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. A 2 - 3
06 Mayıs 2016 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. REYHANLI SPOR B 2 - 2
06 Mayıs 2016 BEŞİKTAŞ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 1 - 4
06 Mayıs 2016 ANTAKYA ZİRAAT ODASI MİLLİ EĞİTİM SPOR B 2 - 3
06 Mayıs 2016 HBB ZABITA D.BŞK. AKADEMİ HASTANESİ B 0 - 9
06 Mayıs 2016 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. KELEŞ AİLE DER. C 2 - 6
07 Mayıs 2016 ELEKTRONİKÇİLER ODASI EKİNCİ SPOR C 2 - 2
07 Mayıs 2016 DES-YAD ŞEYHOĞLU İLKOKULU C 7 - 3
07 Mayıs 2016 GÜNEYLER ÖĞRT.DER. BOHŞİN SPOR C 6 - 3
07 Mayıs 2016 DEVŞAH SAMANDAĞ T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI D 5 - 4
07 Mayıs 2016 GÖKKONAK NİŞRİN DER. SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD D 0 - 3
08 Mayıs 2016 ANTAKYAGÜCÜ KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D 2 - 2
08 Mayıs 2016 ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. YUSUF YURDAL SİGORTA D 3 - 6
08 Mayıs 2016 SARAY SPOR NARLICA ATAÇİL A.Ş. E 1 - 9
09 Mayıs 2016 MUSTAFA KEMAL ÜNV. NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI E 3 - 1
09 Mayıs 2016 HATAY İDMAN YURDU KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E 6 - 4
09 Mayıs 2016 YAYLADAĞI ZİRAAT OD. DEFNE BELEDİYESİ E 1 - 3
09 Mayıs 2016 HBB.İTFAİYE D.BŞK. AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. A 3 - 2
09 Mayıs 2016 TÜRK EĞİTİM-SEN ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A 1 - 3
09 Mayıs 2016 AKDENİZ ÖĞR.SERV. OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A 2 - 3
09 Mayıs 2016 PALMİYE HASTANESİ HATAY B.B. İSKENDERUN A 4 - 5
09 Mayıs 2016 KARAAĞAÇ SPOR DÖRTYOL İLK KURŞUN A 2 - 2
09 Mayıs 2016 ARSUZ BELEDİYESİ DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ A 6 - 2
09 Mayıs 2016 FİL FİLTRE İLK ADIM SPOR A 0 - 8
10 Mayıs 2016 HATAY MUHTARLAR DER. DİKMECE SPOR A 5 - 3
10 Mayıs 2016 BEŞİKTAŞ HATAY AÇIK CEZAEVİ B 3 - 7
10 Mayıs 2016 ANTAKYA ZİRAAT ODASI REYHANLI SPOR B 1 - 3
10 Mayıs 2016 HBB ZABITA D.BŞK. HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 2 - 10
10 Mayıs 2016 AKADEMİ HASTANESİ MİLLİ EĞİTİM SPOR B 12 - 0
10 Mayıs 2016 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR ŞEYHOĞLU İLKOKULU C 5 - 2
11 Mayıs 2016 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. EKİNCİ SPOR C 0 - 4
11 Mayıs 2016 DES-YAD BOHŞİN SPOR C 1 - 1
11 Mayıs 2016 ELEKTRONİKÇİLER ODASI GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C 1 - 6
11 Mayıs 2016 SANAYİ SİTESİ SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD D 3 - 0
11 Mayıs 2016 DEVŞAH SAMANDAĞ KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D 3 - 3
12 Mayıs 2016 GÖKKONAK NİŞRİN DER. YUSUF YURDAL SİGORTA D 2 - 5
12 Mayıs 2016 ANTAKYAGÜCÜ ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D 4 - 2
12 Mayıs 2016 EĞİTİM BİR-SEN. NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI E 2 - 1
12 Mayıs 2016 SARAY SPOR KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E 3 - 8
12 Mayıs 2016 MUSTAFA KEMAL ÜNV. DEFNE BELEDİYESİ E 0 - 1
12 Mayıs 2016 HATAY İDMAN YURDU YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E 5 - 2
13 Mayıs 2016 KARDER SOS.YAR.DER. DİKMECE SPOR A 2 - 1
13 Mayıs 2016 HBB.İTFAİYE D.BŞK. ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A 3 - 3
13 Mayıs 2016 HATAY MUHTARLAR DER. OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A 1 - 3
13 Mayıs 2016 TÜRK EĞİTİM-SEN AKDENİZ ÖĞR.SERV. A 1 - 7
13 Mayıs 2016 REYHANLI SPOR MİLLİ EĞİTİM SPOR B 5 - 1
13 Mayıs 2016 HATAY AÇIK CEZAEVİ AKADEMİ HASTANESİ B 1 - 5
14 Mayıs 2016 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. HBB ZABITA D.BŞK. B 7 - 2
14 Mayıs 2016 BEŞİKTAŞ ANTAKYA ZİRAAT ODASI B 2 - 3
14 Mayıs 2016 KELEŞ AİLE DER. EKİNCİ SPOR C 0 - 0
14 Mayıs 2016 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR BOHŞİN SPOR C 2 - 2
14 Mayıs 2016 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C 3 - 10
14 Mayıs 2016 DES-YAD ELEKTRONİKÇİLER ODASI C 2 - 2
16 Mayıs 2016 DEVŞAH SAMANDAĞ ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D 6 - 2
16 Mayıs 2016 SANAYİ SİTESİ YUSUF YURDAL SİGORTA D 3 - 0
16 Mayıs 2016 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. D 2 - 1
16 Mayıs 2016 GÖKKONAK NİŞRİN DER. ANTAKYAGÜCÜ D 1 - 3
16 Mayıs 2016 NARLICA ATAÇİL A.Ş. KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ E 2 - 2
16 Mayıs 2016 EĞİTİM BİR-SEN. DEFNE BELEDİYESİ E 1 - 6
17 Mayıs 2016 SARAY SPOR YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E 0 - 5
17 Mayıs 2016 MUSTAFA KEMAL ÜNV. HATAY İDMAN YURDU E 1 - 1
17 Mayıs 2016 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR A 2 - 1
17 Mayıs 2016 KARDER SOS.YAR.DER. OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A 1 - 7
17 Mayıs 2016 HBB.İTFAİYE D.BŞK. AKDENİZ ÖĞR.SERV. A 1 - 0
17 Mayıs 2016 HATAY MUHTARLAR DER. TÜRK EĞİTİM-SEN A 5 - 0
18 Mayıs 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AKADEMİ HASTANESİ B 1 - 4
18 Mayıs 2016 REYHANLI SPOR HBB ZABITA D.BŞK. B 7 - 1
18 Mayıs 2016 HATAY AÇIK CEZAEVİ ANTAKYA ZİRAAT ODASI B 3 - 4
18 Mayıs 2016 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. BEŞİKTAŞ B 4 - 5
18 Mayıs 2016 ŞEYHOĞLU İLKOKULU BOHŞİN SPOR C 0 - 7
19 Mayıs 2016 KELEŞ AİLE DER. GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C 2 - 5
19 Mayıs 2016 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR ELEKTRONİKÇİLER ODASI C 0 - 1
19 Mayıs 2016 DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. DES-YAD C 1 - 7
19 Mayıs 2016 SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD YUSUF YURDAL SİGORTA D 4 - 0
19 Mayıs 2016 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D 2 - 1
20 Mayıs 2016 SANAYİ SİTESİ ANTAKYAGÜCÜ D 8 - 0
20 Mayıs 2016 DEVŞAH SAMANDAĞ GÖKKONAK NİŞRİN DER. D 7 - 1
20 Mayıs 2016 NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI DEFNE BELEDİYESİ E 3 - 3
20 Mayıs 2016 NARLICA ATAÇİL A.Ş. YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E 1 - 1
20 Mayıs 2016 EĞİTİM BİR-SEN. HATAY İDMAN YURDU E 1 - 3
20 Mayıs 2016 SARAY SPOR MUSTAFA KEMAL ÜNV. E 0 - 7
10 Mayıs 2016 BİÇER BETON YARGI AKADEMİSİ B 1 - 7
10 Mayıs 2016 MOBİLYACILAR ODASI İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ B 1 - 4
10 Mayıs 2016 MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ 51.BAKIM MRK.K.LIĞI B 3 - 3
11 Mayıs 2016 ASAŞ FİLTRE BELEN KAYMAKAMLIĞI B 5 - 1
16 Mayıs 2016 51.BAKIM MRK.K.LIĞI MOBİLYACILAR ODASI B 3 - 5
16 Mayıs 2016 İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ BİÇER BETON B 7 - 1
16 Mayıs 2016 BELEN KAYMAKAMLIĞI MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ B 2 - 2
16 Mayıs 2016 YARGI AKADEMİSİ ASAŞ FİLTRE B 1 - 4
17 Mayıs 2016 HATAY B.B. İSKENDERUN KARAAĞAÇ SPOR A 2 - 2
17 Mayıs 2016 DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ PALMİYE HASTANESİ A 2 - 5
17 Mayıs 2016 İLK ADIM SPOR ARSUZ BELEDİYESİ A 6 - 1
17 Mayıs 2016 DÖRTYOL İLK KURŞUN FİL FİLTRE A 5 - 1
21 Mayıs 2016 DİKMECE SPOR OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. A 1 - 9
21 Mayıs 2016 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. AKDENİZ ÖĞR.SERV. A 3 - 4
21 Mayıs 2016 KARDER SOS.YAR.DER. TÜRK EĞİTİM-SEN A 0 - 2
21 Mayıs 2016 HBB.İTFAİYE D.BŞK. HATAY MUHTARLAR DER. A 3 - 2
21 Mayıs 2016 MİLLİ EĞİTİM SPOR HBB ZABITA D.BŞK. B 8 - 2
21 Mayıs 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANTAKYA ZİRAAT ODASI B 2 - 1
23 Mayıs 2016 REYHANLI SPOR BEŞİKTAŞ B 5 - 1
23 Mayıs 2016 HATAY AÇIK CEZAEVİ HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. B 1 - 2
23 Mayıs 2016 EKİNCİ SPOR GÜNEYLER ÖĞRT.DER. C 1 - 3
23 Mayıs 2016 ŞEYHOĞLU İLKOKULU ELEKTRONİKÇİLER ODASI C 1 - 8
23 Mayıs 2016 KELEŞ AİLE DER. DES-YAD C 1 - 2
23 Mayıs 2016 HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. C 2 - 4
24 Mayıs 2016 KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. ALİ SAYAR MES.TEK.AND.LİS. D 3 - 2
24 Mayıs 2016 SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD ANTAKYAGÜCÜ D 4 - 2
24 Mayıs 2016 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI GÖKKONAK NİŞRİN DER. D 3 - 1
24 Mayıs 2016 SANAYİ SİTESİ DEVŞAH SAMANDAĞ D 5 - 0
24 Mayıs 2016 NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI HATAY İDMAN YURDU E 2 - 7
24 Mayıs 2016 KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ YAYLADAĞI ZİRAAT OD. E 2 - 3
25 Mayıs 2016 NARLICA ATAÇİL A.Ş. MUSTAFA KEMAL ÜNV. E 0 - 3
25 Mayıs 2016 EĞİTİM BİR-SEN. SARAY SPOR E 6 - 0
25 Mayıs 2016 ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR AKDENİZ ÖĞR.SERV. A 5 - 3
25 Mayıs 2016 DİKMECE SPOR TÜRK EĞİTİM-SEN A 3 - 1
25 Mayıs 2016 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. HATAY MUHTARLAR DER. A 3 - 1
25 Mayıs 2016 KARDER SOS.YAR.DER. HBB.İTFAİYE D.BŞK. A 3 - 1
26 Mayıs 2016 AKADEMİ HASTANESİ ANTAKYA ZİRAAT ODASI B 6 - 1
26 Mayıs 2016 MİLLİ EĞİTİM SPOR BEŞİKTAŞ B 0 - 0
26 Mayıs 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. B 3 - 3
26 Mayıs 2016 REYHANLI SPOR HATAY AÇIK CEZAEVİ B 5 - 2
26 Mayıs 2016 BOHŞİN SPOR ELEKTRONİKÇİLER ODASI C 3 - 0
26 Mayıs 2016 EKİNCİ SPOR DES-YAD C 2 - 5
27 Mayıs 2016 ŞEYHOĞLU İLKOKULU DEMİRKÖPRÜ A.ÇETİNER OK.A.B. C 1 - 6
27 Mayıs 2016 KELEŞ AİLE DER. HARBİYE OKTAY ÇAĞLAR C 4 - 0
27 Mayıs 2016 YUSUF YURDAL SİGORTA ANTAKYAGÜCÜ D 2 - 1
27 Mayıs 2016 KIRIKHAN SS.21 NOLU KOOP. GÖKKONAK NİŞRİN DER. D 5 - 2
27 Mayıs 2016 SÜMERLER DEFNE 2015 DASYAD DEVŞAH SAMANDAĞ D 2 - 3
27 Mayıs 2016 T.KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI SANAYİ SİTESİ D 2 - 5
28 Mayıs 2016 DEFNE BELEDİYESİ HATAY İDMAN YURDU E 2 - 2
28 Mayıs 2016 KUNDURACI ESNAF BİRLİĞİ MUSTAFA KEMAL ÜNV. E 0 - 1
28 Mayıs 2016 NUMBA HARBİYE MUHTARLIĞI SARAY SPOR E 12 - 2
28 Mayıs 2016 NARLICA ATAÇİL A.Ş. EĞİTİM BİR-SEN. E 2 - 4
28 Mayıs 2016 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. TÜRK EĞİTİM-SEN A 6 - 1
28 Mayıs 2016 ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR HATAY MUHTARLAR DER. A 8 - 2
29 Mayıs 2016 DİKMECE SPOR HBB.İTFAİYE D.BŞK. A 2 - 6
29 Mayıs 2016 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. KARDER SOS.YAR.DER. A 7 - 0
29 Mayıs 2016 MİLLİ EĞİTİM SPOR HATAY AÇIK CEZAEVİ B 4 - 5
29 Mayıs 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ REYHANLI SPOR B 1 - 4
29 Mayıs 2016 HBB ZABITA D.BŞK. BEŞİKTAŞ B 4 - 7
29 Mayıs 2016 AKADEMİ HASTANESİ HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. B 5 - 0
20 Mayıs 2016 YARGI AKADEMİSİ İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ B 0 - 5
20 Mayıs 2016 BİÇER BETON 51.BAKIM MRK.K.LIĞI B 3 - 6
20 Mayıs 2016 MOBİLYACILAR ODASI BELEN KAYMAKAMLIĞI B 2 - 3
20 Mayıs 2016 ASAŞ FİLTRE MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ B 2 - 4
21 Mayıs 2016 DÖRTYOL İLK KURŞUN HATAY B.B. İSKENDERUN A 1 - 4
21 Mayıs 2016 KARAAĞAÇ SPOR DÖRTYOL İLÇE TARIM MD.LÜĞÜ A 2 - 4
21 Mayıs 2016 PALMİYE HASTANESİ İLK ADIM SPOR A 4 - 4
21 Mayıs 2016 FİL FİLTRE ARSUZ BELEDİYESİ A 1 - 4
23 Mayıs 2016 MEYDAN MH. YRD.DERNEĞİ MOBİLYACILAR ODASI B 3 - 0
23 Mayıs 2016 BELEN KAYMAKAMLIĞI BİÇER BETON B 7 - 2
23 Mayıs 2016 51.BAKIM MRK.K.LIĞI YARGI AKADEMİSİ B 0 - 2
23 Mayıs 2016 İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ ASAŞ FİLTRE B 2 - 2

YER (Seçiniz) :

Gruplar (Seçiniz) : A B C D E

Grubu : A

TakımlarOMBGAYPuan
OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. 6 1 0 5 28 9 15
ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR 6 1 1 4 23 11 13
HBB.İTFAİYE D.BŞK. 6 1 1 4 17 12 13
AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. 6 2 0 4 20 11 12
AKDENİZ ÖĞR.SERV. 6 3 0 3 19 14 9
HATAY MUHTARLAR DER. 7 4 0 3 19 19 9
KARDER SOS.YAR.DER. 6 4 0 2 6 21 6
DİKMECE SPOR 6 5 0 1 12 26 3
TÜRK EĞİTİM-SEN 7 6 0 1 8 27 3
Back to Top